اخبار

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان کنارک برگزار شد

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان کنارک برگزار شد
 
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کنارک ؛ اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با موضوع *برنامه ریزی طرح اوقات فراغت جوانان و دانش آموزان* با ریاست مهندس مجد محمدی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار با حضور رئیسی  رئیس اداره ورزش و جوانان ، اعظمی نماینده شورای عالی استان و اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان ، جوانان نخبه در محل سالن اجلاس فرمانداری برگزار شد.
 
♻️  مجد محمدی معاونت سیاسی و اجتماعی فرمانداری در جلسه تاکید به  اداره و اعضای ستاد ساماندهی نسبت به همکاری در طرح اوقات فراغت جهت جلوی گیری از آسیب‌ها اجتماعی که دامن گیر جوانان می باشد نهایت تلاش خود را بکار بگیرند و با برنامه ریزی دقیق برای و برنامه های متنوع تابستان خوبی رو برای جوانان و دانش آموزان داشته باشند. 
 معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری اشاره کرد  بزودی یک جلسه تخصصی با حضور گسترده جوانان در محل فرمانداری برنامه ریزی خواهد شد تا جوانان بتوانند نکته نظرات خود را ارائه بدهند.
 
♻️ ابتدا جلسه عبدالرشید رئیسی ریاست اداره ورزش و جوانان در مورد امور جوانان نسبت به برگزاری اوقات فراغت در تابستان پیش رو پیشنهاداتی ارائه نمودند. 
همچنین ساید اعضای ستاد ساماندهی نیز طرح ها و پیشنهاد خود را در قالب برنامه ریزی جهت اوقات فراغت جوانان و دانش آموزان آمادگی خود را در این خصوص اعلام کردند.
برگزاری جشنواره ها و همایش ها ، اردوی تفریحی و ورزشی از پیشنهادات اعضای ستاد ساماندهی بود ،
۴ خرداد ۱۴۰۲ ۲۲:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید