اخبار

فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها فرماندهان جهاد تبیین هستند

فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها  فرماندهان جهاد تبیین هستند
💢فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها  فرماندهان جهاد تبیین هستند.
 
🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاش؛با توجه به گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات‌جلسه شورای اطلاع رسانی و جهاد تبیین به منظور تجلیل از مسئولین روابط عمومی دستگاهای اجرایی شهرستان در روز دوشنبه(۱۴۰۲/۰۲/۲۵) با حضور مهندس صالحی فرماندار، مهندس نیکبخت معاون امنیت سیاسی فرماندار، بخشداران،روُسای ادارات به همراه مسئولین روابط عمومی ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
 
🔷مهندس صالحی در این جلسه بیان کرد:آنچه امروز باید مورد توجه قرار گیرد جهاد تبیین و بیان کارکرد ساختارها و سیستم اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
 
✅فرماندار خاش با تاکید بر اینکه روابط‌عمومی‌ها پل ارتباطی دستگاه اجرایی و آحاد مردم هستند و باید با استفاده از روش‌های نوین، اخبار دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را به سمع و نظر مردم برسانند؛ افزود: افرادی که به طرق مختلف به دنبال ناامید کردن مردم هستند، بی‌شک با دشمنان نظام و مردم همراهی می‌کنند.
 
✅وی ادامه داد: فعالان عرصه ارتباطات و روابط عمومی ها فرماندهان عرصه جهاد تبیین هستند و از ظرفیت های بسیار مطلوبی برخوردارند که باید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنیم.
 
🔵در پایان از مسئولین روابط عمومی های شهرستان تجلیل بعمل آمد.
 
https://splus.ir/farmandarikhash
https://khash.sbportal.ir/
 
🔺روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاش
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۶:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید