اخبار

ازدید فرماندار خاش از پروژه های عمرانی شهرداری

ازدید فرماندار خاش از پروژه های عمرانی شهرداری
💢 *بازدید فرماندار خاش از پروژه های عمرانی شهرداری*
 
🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛مهندس صالحی فرماندار به همراه مهندس شهنوازی شهردار ،از روند اجرای آسفالت معابر شهری، خیابان‌ها و کوچه های سطح شهر خاش  بازدید کردند.
 
🔷مهندس صالحی در این بازدید، با تقدیر از شروع عملیات آسفالت معابر گفت: وجود خیابان های خاکی زیبنده شهر خاش نیست و انتظار داریم با تقویت روند مثبت آغاز شده شاهد آسفالت کوچه های فرعی این شهر نیز باشیم.
 
✅وی، تعریض و آسفالت خیابان ها را اولویت نخست مبلمان شهری خاش ذکر کرد و گفت: ضروری است قبل از شروع عملیات بهسازی خیابان ها جهت جلوگیری از هدررفت بیت المال با هماهنگی سایر ادارات نسبت به حفاری های مورد نیاز اقدام شود.
 
🔷مهندس صالحی اظهار کرد: از جمله اقداماتی که می توان درراستای افزایش نشاط اجتماعی شهروندان اجرایی کرد، احداث و توسعه پارک های محله ای در سطح شهر می باشد که علاوه بر فراهم کردن زمینه مناسب برای تفریح و سرگرمی ساکنین محلات و خانواده ها، موجب افزایش مراودات اجتماعی و همگرایی نیز می شود و ارتقای کیفیت محیط شهری، توجه بیشتر به رفاه شهروندان و همچنین افزایش سرانه فضاهای سبز از مهم ترین اهداف احداث پارک های درون محلی است.
 
🔷فرماندار خاش در این بازدید بر لزوم تلاش برای ساماندهی معابر سطح‌ شهر، خاکبرداری، جدول‌گذاری، زیر سازی و آسفالت این معابر و محلات کم برخوردار توسط شهرداری تاکید کردند.
 
✅فرماندار خاش در پایان گفت : تلاش خواهیم کرد که مبلمان شهری وپیاده روسازی در شان مردم شریف و نجیب شهرستان باشد.
 
 
https://splus.ir/farmandarikhash
https://khash.sbportal.ir/
 
🔺 *روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاش*
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۷:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید