اخبار

جلسه کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فرمانداری برگزار شد

جلسه کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فرمانداری برگزار شد
💢 *جلسه کارگروه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فرمانداری برگزار شد*
 
🔰جلسه کارگروه ترویج فرهنگ ایثارو شهادت شهرستان خاش با حضور مهندس صالحی فرماندار و اعضای کارگروه در محل فرمانداری برگزار شد.
 
✅در این جلسه مهندس صالحی فرماندار شهرستان خاش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: هم‌افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضروری است و باید به گونه‌ای برنامه ریزی کرد تا برنامه‌هایی که در این راستا برگزار می‌شود نسل جوان و آینده با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوند.
 
🔵وی افزود: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان اعضای شورای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت باید با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشند.
 
✅در ادامه، اعضای کارگروه ضمن تأکید بر تعامل و هم افزایی در حوزه ایثار و شهادت شهرستان خاش، به بیان نقطه نظرات و برنامه های دستگاه متبوع خود در این حوزه پرداختند.
 
 ✅وی در ادامه؛خواستار مشارکت و همکاری همه ادارات و نهادها در جهت هرچه باشکوه تر برگزار نمودن مراسمات شد و گفت؛ به همین مناسبت برنامه هایی از قبیل نصب پوستر و بنر وبروشور در سطح شهر،دیدار با خانواده شهدا شهرستان توسط مسئولین؛تحلیل از شاغلین خانواده شهدا در ادارات و غیره .....در شهرستان اجرا خواهد شد.
 
🔷 *روابط عمومی فرمانداری شهرستان خاش*
۱۵ اسفند ۱۴۰۱ ۱۴:۵۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید