اخبار

پیام مهندس صالحی فرماندار محترم شهرستان خاش به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی

پیام مهندس صالحی فرماندار محترم شهرستان خاش به مناسبت اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی
 بسم رب الشهداء و الصدیقین
 
وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ
 
 
به راستی شهادت همان حیات عند الرب است که نقطه پایانی معراج بشریت بوده و جز خالص شدگان درگاه الهی کسی به آن راه نخواهد یافت.
سالروز یوم الله شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و حماسه تاریخی تشییع آن پیکر مطهر و همرزمانش یکی از درخشان ترین قطعه‌های تاریخ انقلاب اسلامی بود که تاکنون در میان جوامع بشری بی‌نظیر و برکات آن حیات تازه‌ای به شجره طیبه امت اسلامی در سراسر منطقه و دنیای عدالت خواهان بخشید. به گونه‌ای که تا مدت‌ها در ذهن تاریخ به عنوان سمبل مقاومت، جهاد و ایثار باقی خواهد ماند و مسیر رشد، تکامل جوامع آزادی‌خواه و استکبارستیز را فراهم خواهد آورد.
سردار شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی مجموعه‌ای از صفات و کمالات برجسته انسانی و اسلامی بود که همواره با وجود نبوغ بی‌نظیر نظامی، سرعت عمل به هنگام اخلاص، شهادت طلبی و فداکاری را در خود جمع کرده بود.
به یقین آنچه موجب برهم خوردن نقشه پلید استکبار جهانی شد همین روحیه اخلاص، کار جهادی و فداکاری بود که در قالب "مکتب حاج قاسم" تجلی نمود و بار دیگر حق را پدیدار و باطل را منکوب کرد.
امروزه همه ما وظیفه داریم که ابعاد تکاملی این فرآیند بزرگ را شناخته و در ترویج این مکتب ناب در هر سنگر خدمتی که قرار داریم کوشا باشیم.
امید است با بصیرت افزایی و زنده نگه داشتن این حرکت مقدس بتوانیم در ظهور آرمان‌های مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری در جریان گام دوم انقلاب مثمر ثمر بوده و شاهد تحول اساسی و تعالی بیش از پیش در فرایند‌های سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.
 
صالحی -فرماندار خاش 
 
⚫️⚫️⚫️
۱۳ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید